Search results for "2020"

6 Results

Interne competitie 2019-2020

by Reinier den Boer

Partijen in Ronde 20 – 11-2-2020.

Partijen in Ronde 22 – 25-2-2020.

1Reinier den BoerDiederik van Donk0-1
2Peter TeuneHans Bloemen0-1
3Gert MalesteinErik van Breukelen0-1
4Rob van MeursRobert Jan Wolff1-0
5Arne van HattumLotte van der Wouden0-1
6Arie van PeetAb Vos0-1
7Henriëtte NorbruisJaap van de Ridder½-½

Partijen in Ronde 21 – 18-2-2020.

1Rob van MeursArie van Peet1-0
2Arne van HattumRobert Jan Wolff1-0
3Jaap van de RidderGert Malestein0-1
4Ab VosHenriëtte Norbruis1-0

1Diederik van DonkErik van Cappellen1-0
2Reinier den BoerRob van Meurs1-0
3Ab VosErik van Breukelen0-1
4Peter TeuneArne van Hattum1-0
5Jaap van de RidderArie van Peet0-1
6Robert Jan WolffGert Malestein0-1

Partijen in Ronde 19 – 4-2-2020.

1Erik van BreukelenDiederik van Donk0-1
2Reinier den BoerHans Bloemen0-1
3Henriëtte NorbruisErik van Cappellen0-1
4Arie van PeetGert Malestein1-0
5Henk TermaatJaap van de Ridder1-0

Partijen in Ronde 18 – 21-1-2020.

1Lotte van der WoudenDiederik van Donk0-1
2Gert MalesteinReinier den Boer0-1
3Erik van CappellenHenk Termaat1-0
4Jaap van de RidderPeter Teune0-1
5Robert Jan WolffArie van Peet0-1

Partijen in Ronde 17 – 21-1-2020.

1Hans BloemenDiederik van Donk1-0
2Erik van BreukelenReinier den Boer0-1
3Rob van MeursPeter Teune½-½
4Gert MalesteinLotte van der Wouden0-1
5Arne van HattumHenriëtte Norbruis1-0
6Robert Jan WolffJaap van de Ridder0-1

Partijen in Ronde 16 – 14-1-2020.

1Diederik van DonkHenriëtte Norbruis1-0
2Erik van CappellenRob van Meurs0-1
3Erik van BreukelenJaap van de Ridder1-0
4Peter TeuneAb Vos1-0
5Arne van HattumGert Malestein0-1

Partijen in Ronde 15 – 7-1-2020.

1Diederik van DonkPeter Teune1-0
2Reinier den BoerErik van Cappellen½-½
3Rob van MeursGert Malestein½-½
4Arie van PeetArne van Hattum0-1
5Lotte van der WoudenHenk Termaat1-0
6Henriëtte NorbruisRobert Jan Wolff1-0
7Ab VosJaap van de Ridder0-1

Partijen in Ronde 14 – 10-12-2019.

1Henriëtte NorbruisArie van Peet½-½
2Jaap van de RidderArne van Hattum0-1
3Henk TermaatRobert Jan Wolff1-0

Partijen in Ronde 13 – 3-12-2019.

1Rob van MeursDiederik van Donk0-1
2Reinier den BoerPeter Teune1-0
3Henriëtte NorbruisErik van Breukelen0-1
4Jaap van de RidderHans Bloemen0-1
5Lotte van der WoudenRobert Jan Wolff1-0

Partijen in Ronde 12 – 26-11-2019.

1Diederik van DonkReinier den Boer1-0
2Gert MalesteinErik van Cappellen0-1
3Erik van BreukelenArne van Hattum1-0
4Peter TeuneHenk Termaat1-0
5Robert Jan WolffAb Vos0-1

Partijen in Ronde 11 – 19-11-2019.

1Erik van CappellenDiederik van Donk0-1
2Peter TeuneErik van Breukelen0-1
3Hans BloemenHenriëtte Norbruis1-0
4Gert MalesteinJaap van de Ridder1-0
5Arne van HattumAb Vos1-0
6Robert Jan WolffRob van Meurs0-1

Partijen in Ronde 10 – 12-11-2019.

1Henk TermaatGert Malestein1-0
2Henriëtte NorbruisRob van Meurs1-0
3Jaap van de RidderRobert Jan Wolff1-0

Partijen in Ronde 8 – 29-10-2019.

1Reinier den BoerJaap van de Ridder1-0
2Erik van CappellenPeter Teune0-1
3Diederik van DonkGert Malestein1-0
4Henk TermaatArne van Hattum½-½
5Robert Jan WolffHenriëtte Norbruis0-1

Partijen in Ronde 7 – 22-10-2019.

1Rob van MeursReinier den Boer0-1
2Erik van BreukelenErik van Cappellen0-1
3Jaap van de RidderGert Born0-1
4Peter TeuneHenriëtte Norbruis1-0
5Gert MalesteinAb Vos1-0

Partijen in Ronde 6 – 15-10-2019.

1Reinier den BoerErik van Breukelen½-½
2Arne van HattumDiederik van Donk0-1
3Arie van PeetErik van Cappellen0-1
4Henk GulikerJaap van de Ridder0-1
5Ab VosPeter Teune½-½
6Hans BloemenGert Malestein½-½
7Rob van MeursRobert Jan Wolff1-

Partijen in Ronde 5 – 8-10-2019.

1Erik van CappellenReinier den Boer0-1
2Diederik van DonkHenk Termaat1-0
3Henriëtte NorbruisArne van Hattum½-½
4Arie van PeetHenk Guliker½-½
5Jaap van de RidderAb Vos1-0
6Peter TeuneHans Bloemen½-½
7Gert MalesteinRobert Jan Wolff1-0

—————————————————————————————–

Partijen in Ronde 4 – 1-10-2019.

1Reinier den BoerDiederik van Donk1-0
2Erik van CappellenArne van Hattum1-0
3Erik van BreukelenHenk Guliker1-0
4Gert MalesteinArie van Peet½-½
5Jaap van de RidderHenriëtte Norbruis½-½
6Robert Jan WolffHenk Termaat0-1

Partijen in Ronde 3 – 24-9-2019.

1Henk GulikerGert Born0-1
2Henk TermaatErik van Cappellen0-1
3Robert Jan WolffRob van Meurs½-½
4Arne van HattumJaap van de Ridder1-0
5Hans BloemenErik van Breukelen0-1
6Henriëtte NorbruisGert Malestein1-0
7Peter TeuneDiederik van Donk0-1

Partijen in Ronde 2 – 17-9-2019.

1Arie van PeetReinier den Boer0-1
2Diederik van DonkErik van Cappellen1-0
3Ab VosHenk Termaat½-½
4Henk GulikerHenriëtte Norbruis1-0
5Erik van BreukelenPeter Teune½-½
6Gert MalesteinArne van Hattum0-1
7Jaap van de RidderRobert Jan Wolff1-0

Partijen in Ronde 1 – 10-9-2019.

1Diederik van DonkRob van Meurs½-½
2Henk TermaatHenk Guliker½-½
3Arne van HattumArie van Peet0-1
4Reinier den BoerGert Malestein1-0
5Erik van CappellenJaap van de Ridder1-0
6Gert BornRobert Jan Wolff1-0

Stand interne na ronde 6

Inmiddels zijn we al wat rondjes onderweg. Klik hier voor de stand. Reinier gaat aan kop met 4 overwinningen en een remise, op korte afstand gevolgd door Diederik. Gert leverde een mooie prestatie door remise te houden tegen Hans, en Ab door remise te spelen tegen Peter.

Informatie

by Kasper Dokter

Adres speellocatie

Denksportcentrum (voormalige gymzaal)
Jacob Catsstraat 76
3881 XN Putten

telefoon secretaris: 06 47004541
mail secretaris: ra.vanmeurs apenstaartje hetnet.nl

Interne competitie

Op de dinsdagavond wordt de interne competitie gespeeld, en is er (rond kerst en pasen) snelschaak.

Jeugd

Voor de jeugd is er op dinsdagavond van 18:45 tot 19:45 schaakles en een jeugdcompetitie.

Externe competitie

Dit seizoen (2019/2020) spelen we met 2 teams mee in de KNSB, en met 2 teams in de SOS-competitie.

Team 1 KNSB

Klasse: 3G KNSB
Teamleider
Kasper Dokter
0615449647
kasperdokter apenstaartje gmail.com

Team 2 KNSB: PSV DoDO/Barneveld

Klasse: 3 KNSB

Teamleider
Jasper Valstar

Team SOS achttallencompetitie

Klasse: Hoofdklasse B SOS
Speelavond: dinsdag
Teamleider
Reinier den Boer
0341353123
brdenboer apenstaartje hotmail.com

Team SOS viertallencompetitie

Klasse: 4K SOS
Speelavond: dinsdag
Teamleider
Erik van Cappellen
0648339815

ericvanc apenstaartje gmail punt com

Read more about ..

Versterkte degradatie?

Vanuit de promotieklasse promoveren dit jaar de nummers 1 en 2 naar de derde klasse van de KNSB. Wanneer er ook twee OSBO-teams vanuit de derde klasse KNSB degraderen naar de promotieklasse van de OSBO dan is er een normale promotie en degradatie regeling in de OSBO-competitie.

Bij één degradant vanuit de KNSB volgt er een versterkte promotie voor alle beste nummers twee uit de 1e t/m 3e klasse. Deze kans (één degradant) is echter gering.

Bij drie degradanten volgt er een versterkte degradatie. Vanuit de promotieklasse degraderen de nummers 8, 9 en 10. Uit de 1e en 2e klasse degradeert ook de slechtste nummer 6, evenals alle nummers 7 en 8.

Bij vier degradanten volgt er een versterkte degradatie. Vanuit de promotieklasse degraderen de nummers 7, 8, 9 en 10. De twee slechtste nummers 6 uit de 2e klasse en beide nummers 6 uit 1e klasse degraderen, evenals alle nummers 7 en 8.

Hoe staan de OSBO-teams er voor in de derde klasse KNSB?

r8 Klasse 3A Rav Mp Bp 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1. Almelo 2000 13 37 XX 4 5
2. ZSG 2007 11 37 XX 5 4 6 3
3. Emanuel Lasker 2030 9 33½ XX 4 5 3
4. Sneek 1960 9 30½ 3 4 XX 3
5. Groninger Combinatie 3 1930 8 35½ XX 5
6. Staunton 1966 8 33½ 4 3 5 XX 5 4
7. SISSA 3 1928 8 29 2 5 3 XX 2
8. WES 1886 6 27½ 3 6 XX 5
9. Schaakwoude 1952 5 28 4 5 XX
10. Denk en Zet/O&O Kampen 1906 3 28½ 3 4 3 XX

Denk en Zet/O&O Kampen is gedegradeerd

r8 Klasse 3B Rav Mp Bp 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1. MSV 2043 13 39½ XX 4 5 5 6 6
2. DSG Pallas 1958 11 36½ 4 XX 4 4 5 6
3. Caissa 3 2031 10 38½ XX 5 4 6 4 6
4. WSG Winterswijk 1932 10 35 3 4 3 XX 4
5. Zevenaar 1953 10 32½ 4 4 XX 4 4 5
6. HSP/Veendam 1944 8 32 3 2 4 XX 4 5 5
7. Spassky’s 1995 8 32 4 4 XX
8. De Toren Arnhem 2 1878 5 30½ 3 4 3 XX
9. Almere 2 1870 4 24 2 3 XX
10. SG Max Euwe 4 1816 1 19½ 2 2 2 4 3 XX

De Toren Arnhem 2 heeft aan een gelijkspel tegen Zevenaar voldoende om niet te degraderen. Wanneer Almere 2 niet weet te winnen dat is De Toren Arnhem 2 ook veilig.

r8 Klasse 3D Rav Mp Bp 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1. LSG 2 2174 16 50 XX 6 7 6 6 7 7
2. Leiderdorp 1962 13 38½ 2 XX 5 6 5 4
3. Fischer Z 2065 9 31½ 1 XX 4 5
4. BSG 2 2035 8 34 3 4 XX 4 5
5. PSV/DoDO 1945 8 28½ 2 4 XX 4
6. Oud Zuylen Utrecht 2 2020 7 32½ 2 4 XX 5
7. Almere 1 1981 6 29½ XX 3
8. HWP Haarlem 2 1985 6 28 2 XX 6
9. UVS 2 1977 4 26 1 3 3 3 3 5 XX
10. Hoogland 1900 3 21½ 1 4 2 XX

De situatie van UVS 2 is penibel. Er moet in Haarlem met 5-3 gewonnen worden.

r8 Klasse 3E Rav Mp Bp 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1. LSG 3 2095 15 40 XX 5 5 4 5 5 6
2. ASC 2020 11 34 3 XX 4 4 4
3. Promotie 2006 10 32½ 3 4 XX 5 3 4
4. Charlois Europoort 2 2036 8 36 3 XX 6 3 6 3 6
5. Boven IJ 2006 8 34 5 2 XX 5 6
6. ASV 2 2028 7 34 4 5 3 XX 5 3 7
7. BSV Bennekom 2029 6 32 3 2 3 XX 5 6 7
8. Caissa 5 1940 6 29 3 4 4 2 5 3 XX 4 4
9. De Wijker Toren 2 1952 6 28½ 2 4 5 2 4 XX
10. Santpoort 2 1894 3 20 2 1 1 4 XX

Bij winst in de laatste ronde is BSV Bennekom veilig. ASV 2 kan een helpende hand bieden als het van concurrent De Wijker Toren 2 wint.