Header Image - Welkom bij PSV DoDO

Open Rapidtoernooi 25 mei. meldt je aan!

De volgende spelers hebben zich opgegeven via vanbreukelenerik@gmail.com:

1. Ewoud ’t Jong PSV DoDO 2161 

2. Robin van EE PSV DoDO / Barneveld 2038 

3. Loek van der Hagen Groninger Combinatie 1978 

4. Olger van Donk PSV DoDO 1899 

5. Kasper Dokter PSV DoDO 1843 

6. Bruun van de Laar Barneveld 1801 

7. Jasper Valstar PSV DoDO 1755 

8. Diederik van Donk PSV DoDO 1722 

9. Erik van Breukelen PSV DoDO 1715 

10. Ewoud Loots Moira-Domtoren 1685 

11. Erik van Capellen PSV DoDO 1652 

12. Johan Leiding Nijmegen 1600 

13. Harry Kloppenburg Denk en Zet / Hattem 1597 

14. Jesse van de Worp Denk en Zet / Hattem 1540 

15. Stephan van der Hagen SV Oostermoer 1522 

16. Arie van Peet PSV DoDO 1383 

17. Herriette Norbruis PSV DoDO 1189 

18. Gert Malestein PSV DoDO 1141 

19. Gert Born PSV DoDO 825 

20. Miedema H.A Harderwijk 800


Kasper Kampioen!

Met een winst op Erik van Breukelen is Kasper kampioen geworden. Erik maakte het hem niet makkelijk en leek te gaan winnen, maar op het beslissende moment sloeg hij niet toe, waarna Kasper gedecideerd de klus klaart. Klik hier voor de stand en de uitslagen.

K A M P I O E N ! ! !

by Jasper Valstar 2 Comments

Het was prachtig schaakweer op zaterdag 13 april. Guur, winderig en tijdens de wedstrijd viel de hagel met bakken uit de hemel. Er stond heel wat op het spel, namelijk het kampioenschap in de 5e klasse B. Bij 4-4 was het voor ons, maar bij een nederlaag zouden onze tegenstanders: Caissa Elburg, er met de beker vandoor gaan.

SOS team verliest ook de laatste wedstrijd

de laatste wedstrijd in de hoofdklasse is gespeeld in een gezellige Zwolse ambience met een hapje en een drankje.

Opnieuw verlies, dit keer 7-1 tegen VSG. Gert Born maakte zijn debuut en hield lang stand, en ging met een pion minder het eindspel in waarin hij het onderspit delft. Hans mocht het opnemen tegen Mark de Graaf. Met kunst en vliegwerk pakte Hans in een toreneindspel een half puntje. Erik van Breukelen kwam een kwaliteit minder te staan, en moest net als de andere Erik (die tegen een penning aanliep) opgeven. Peter leek ondertussen wel een vol punt te pakken. Hij speelde een prima pot maar vergat zichzelf te belonen. Net op het moment dat Peter de buit kon verzilveren gaf hij op, denkend dat juist hij van Gerard zou verliezen. Reinier verblunderde een pion, ging vol in de verdediging, maar werd langzaam maar zeker van het bord gedrukt. Olger en Kasper speelden aan de bovenste borden voor de resterende puntenborden. Olger leek alles op te lossen, maar kon het niet bolwerken. Kasper en Rob waren op dat moment de laatsten in de zaal die nog bezig waren, en probeerden met de resterende seconden een doorbraak te forceren. Tot opluchting van de toeschouwers werd remise overeengekomen en mocht ZSG (met oude bekende Andries) de beker in ontvangst nemen.

Het seizoen zit er op. Het is duidelijk dat deze klasse twee maatjes te groot was voor dit team. Daarom is degradatie prima, en hopen we volgend jaar wee mooie wedstrijden te mogen spelen. Iedereen bedankt voor zijn en haar inzet!

Ronde 27 interne

In de 27e ronde wint Diederik knap van koploper Kasper. Met een klein voordeel wist hij af te wikkelen naar een toreneindspel en het pionnetje voordeel liep uiteindelijk naar de overkant. Kasper blijft nog ruim op kop, maar Diederik neemt plaats 2 over van Reinier.

Partijen in Ronde 27 – 2-4-2019.

1Diederik van DonkKasper Dokter1-0
2Erik van CappellenReinier den Boer½-½
3Peter TeuneGert Born1-0
4Arne van HattumRob van Meurs0-1
5Ab VosArie van Peet½-½
6Robert Jan WolffJaap van de Ridder0-1

Rangschikking na Ronde 27 – 2-4-2019 – Normal ranking.

PosNaamScorePrtWRVWrde
1Kasper Dokter1667,821163280,0
2Diederik van Donk1374,225163679,0
3Reinier den Boer1343,017105278,0
4Peter Teune1331,818105377,0
5Erik van Cappellen1266,01684476,0
6Erik van Breukelen1176,01885575,0
7Hans Bloemen1080,01171374,0
8Gert Born1028,51784573,0
9Rob van Meurs994,01474372,0
10Ab Vos948,02076771,0
11Arie van Peet939,023941070,0
12Lotte van der Wouden909,01460869,0
13Henk Termaat859,51546568,0
14Arne van Hattum768,723661167,0
15Gert Malestein753,021631266,0
16Jaap van de Ridder640,025561465,0
17Henriëtte Norbruis628,821531364,0
18Hugo Mackelberghe583,51331963,0
19Henk Guliker571,3513162,0
20Hielke Postma424,321151561,0
21Jeff396,0301260,0
22Robert Jan Wolff354,0100159,0
23Vincent Valstar348,0200258,0